Қазақстан Республикасының кейбір аудандық және оған теңестірілген соттарын тарату және Қазақстан Республикасы соттарының кейбір кадр мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 197 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы» 2000 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 6-бабының 1-тармағына, 31-бабының 28-тармақтарына, 34-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Мыналар:
Ақмола облысы Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты;
Шығыс Қазақстан облысы Зырянов ауданының мамандандырылған әкімшілік соты, Шемонаиха ауданының мамандандырылған әкімшілік соты;
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мамандандырылған әкімшілік соты;
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының № 2 аудандық соты, Ұлытау ауданының № 2 аудандық соты, Жезқазған қаласының мамандандырылған әкімшілік соты;
Павлодар облысы Ақсу қаласының мамандандырылған әкімшілік соты таратылсын.
Осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес, кейбір соттардың төрағалары мен судьялары қызметіне тағайындалсын және қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы Жарлыққа қосымша РҚАО-ға келіп түскен жоқ.

Об упразднении некоторых районных и приравненных к ним судов Республики Казахстан и некоторых кадровых вопросах судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 197
В соответствии с пунктом 2 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 6, пунктами 28 статьи 31, подпунктом 8) пункта 1, подпунктом 2) пункта 3 статьи 34 Конституционного закона Республики Казахстан от 25 декабря 2000 года «О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан» ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Упразднить:
1) специализированный административный суд Бурабайского района Акмолинской области;
2) специализированный административный суд Зыряновского района, специализированный административный суд Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области;
3) специализированный административный суд Бурлинского района Западно-Казахстанской области;
4) районный суд № 2 Актогайского района, районный суд № 2 Улытауского района, специализированный административный суд города Жезказгана Карагандинской области;
5) специализированный административный суд города Аксу Павлодарской области.
2. Назначить на должности и освободить от должностей некоторых председателей и судей судов согласно приложению к настоящему Указу.
3. Верховному Суду Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       H. НАЗАРБАЕВ
Примечание РЦПИ!
Приложение к данному Указу в РЦПИ не поступало.