Н.А. Ноғаевты Атырау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 26 наурыздағы № 218 Жарлығы
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев Атырау облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Батыс Қазақстан облысының әкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Ногаева Н. А. акимом Атырауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 26 марта 2016 года № 218
Назначить Ногаева Нурлана Аскаровича акимом Атырауской области, освободив от должности акима Западно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ