А.С. Көлгіновті Батыс Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 26 наурыздағы № 219 Жарлығы
Алтай Сейдірұлы Көлгінов Батыс Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Кульгинова А. С. акимом Западно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 26 марта 2016 года № 219
Назначить Кульгинова Алтая Сейдировича акимом Западно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ