Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 221 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Алып тасталды – ҚР Президентінің 16.03.2020 № 289 Жарлығымен.
2. "Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 283 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 36, 475-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право
Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 221.
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Исключен Указом Президента РК от 16.03.2020 № 289.
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 13 марта 2012 года № 283 "О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 36, ст. 475) следующее изменение:
пункт 2 исключить.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев