Азаматтық немесе сауда істері бойынша сот құжаттары мен соттан тыс құжаттарды шетелде тапсыру туралы конвенция бойынша Қазақстан Республикасынан орталық органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 241 Жарлығы.
1965 жылғы 15 қарашада Гаагада жасалған Азаматтық немесе сауда істері бойынша сот құжаттары мен соттан тыс құжаттарды шетелде тапсыру туралы конвенцияға (бұдан әрі - Конвенция) сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Конвенцияға сәйкес Қазақстан Республикасының Сот әкімшілігі Қазақстан Республикасынан орталық орган ретінде айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Президентінің 19.01.2023 № 106 Жарлығымен.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Нидерланд Корольдігінің Сыртқы істер министрлігіне қабылданған шешім туралы хабарласын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

Об определении центрального органа от Республики Казахстан по Конвенции о вручении за границей судебных и внесудебных документов по гражданским или торговым делам
Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2016 года № 241.
В соответствии с Конвенцией о вручении за границей судебных и внесудебных документов по гражданским или торговым делам, совершенной в Гааге 15 ноября 1965 года (далее - Конвенция), ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Определить центральным органом от Республики Казахстан в соответствии с Конвенцией Судебную администрацию Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 – в редакции Указа Президента РК от 19.01.2023 № 106.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Министерство иностранных дел Королевства Нидерланды о принятом решении.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев