А.И.Мырзахметовті Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 278 Жарлығы
Асқар Исабекұлы Мырзахметов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Мырзахметова А. И. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан - Министром сельского хозяйства Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 278
Назначить Мырзахметова Аскара Исабековича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан                     Н. НАЗАРБАЕВ