Ә.Ө. Исекешевті Астана қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 288 Жарлығы
Әсет Өрентайұлы Исекешев Астана қаласының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Исекешева А. О. акимом города Астаны
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2016 года № 288
Назначить Исекешева Асета Орентаевича акимом города Астаны, освободив от должности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                   Н. НАЗАРБАЕВ