Ж.М.Қасымбекті Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 21 маусымдағы № 289 Жарлығы
Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Касымбека Ж. М. Министром по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 июня 2016 года № 289
Назначить Касымбека Жениса Махмудулы Министром по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                      Н. НАЗАРБАЕВ