Т.С. Донақовты Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 333 Жарлығы
Талғат Советбекұлы Донақов Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                    Н.Назарбаев

О назначении Донакова Т. С. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 333
Назначить Донакова Талгата Советбековича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                  Н. НАЗАРБАЕВ