Ж.Қ.Түймебаевты Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 353 Жарлығы
Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Түрік Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен, Қазақстан Республикасының Албания Республикасындағы Төтенше және өкілетті елшісі міндетін қоса атқарудан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н. НАЗАРБАЕВ

О назначении Туймебаева Ж. К. акимом Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 7 октября 2016 года № 353
Назначить Туймебаева Жансеита Кансеитулы акимом Южно-Казахстанской области, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Турецкой Республике, Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Республике Албания по совместительству.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ