М.М. Тәжинді Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 410 Жарлығы
Марат Мұханбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Төтенше және өкілетті елшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Тажина М. М. первым заместителем руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 января 2017 года № 410
Назначить Тажина Марата Муханбетказиевича первым заместителем руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Российской Федерации.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев