Е.А.Біртановты Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 414 Жарлығы
Елжан Амантайұлы Біртанов Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев

О назначении Биртанова Е. А. Министром здравоохранения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 января 2017 года № 414
Назначить Биртанова Елжана Амантаевича Министром здравоохранения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев