Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған нысаналы трансферт бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 421 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Банк секторын сауықтыру үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2017 жылға арналған республикалық бюджетке 1 (бір) триллион 92 (тоқсан екі) миллиард 941 (тоғыз жүз қырық бір) миллион 288 (екі жүз сексен сегіз) мың 400 (төрт жүз) теңге мөлшерінде нысаналы трансферт бөлінсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н. Назарбаев

О выделении целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на 2017 год
Указ Президента Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 421
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Выделить целевой трансферт из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2017 год в размере 1 (один) триллион 92 (девяносто два) миллиарда 941 (девятьсот сорок один) миллион 288 (двести восемьдесят восемь) тысяч 400 (четыреста) тенге для оздоровления банковского сектора.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев