Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 605 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Президенті мен
Үкіметі актілерінің жинағында және
республикалық баспасөзде жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Ақмола облысының Еңбекшілдер ауданы Біржан сал ауданы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О переименовании Енбекшильдерского района Акмолинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 13 декабря 2017 года № 605.
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать Енбекшильдерский район Акмолинской области в район Биржан сал.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев