М.Е.Әбілқасымованы Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 9 ақпандағы № 635 Жарлығы
Мәдина Ерасылқызы Әбілқасымова Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

О назначении Абылкасымовой М.Е. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 9 февраля 2018 года № 635.
Назначить Абылкасымову Мадину Ерасыловну Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ