"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі № 2922 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 647 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі № 2922 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ережеде:
11-тармақ мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) мемлекеттік құпияларды құрайтын мәліметтерге қатысты техникалық барлауларға қарсы іс-қимыл бойынша қызметтерді үйлестіру және жүзеге асыру;";
12-тармақта:
27-2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"27-2) құпия;";
64-20) және 64-21) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"64-20) Интернетке қол жеткізудің бірыңғай шлюзін және "электрондық үкіметтің" электрондық поштасының бірыңғай шлюзін дамытуды жүзеге асырады;
64-21) Интернетке қол жеткізу бірыңғай шлюзінің және "электрондық үкіметтің" электрондық поштасы бірыңғай шлюзінің жұмыс істеуі мәселелері бойынша ведомствоаралық үйлестіруді жүзеге асырады;";
16-тармақ мынадай мазмұндағы 51-5) тармақшамен толықтырылсын:
"51-5) ақпараттық қауіпсіздіктің куәландырушы орталығын айқындайды;".
2. Қазақстан РеспубликасыныңҰлттық қауіпсіздік комитеті:
1) ведомстволық құқықтық актілерді осы Жарлыққа сәйкес келтірсін;
2) заңнамада белгіленген тәртіпте осы Жарлықтан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев

О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922 "Об утверждении Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 6 марта 2018 года № 647
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922 "Об утверждении Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Положении о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 11 дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) координация и осуществление деятельности по противодействию техническим разведкам в отношении сведений, составляющих государственные секреты;";
в пункте 12:
подпункт 27-2) изложить в следующей редакции:
"27-2) секретно;";
подпункты 64-20) и 64-21) изложить в следующей редакции:
"64-20) осуществляет развитие единого шлюза доступа к Интернету и единого шлюза электронной почты "электронного правительства";
64-21) осуществляет межведомственную координацию по вопросам функционирования единого шлюза доступа к Интернету и единого шлюза электронной почты "электронного правительства";";
пункт 16 дополнить подпунктом 51-5) следующего содержания:
"51-5) определяет удостоверяющий центр информационной безопасности;".
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан:
1) привести ведомственные правовые акты в соответствие с настоящим Указом;
2) в установленном законодательством порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев