Т.С.Донақовты Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 658 Жарлығы
Талғат Советбекұлы Донақов Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Донакова Т.С. Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2018 года № 658
Назначить Донакова Талгата Советбековича Председателем Высшего Судебного Совета Республики Казахстан, освободив от должности заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев