Д.А.Кәлетаевты Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 661 Жарлығы
Дархан Аманұлы Кəлетаев Қазақстан Республикасының Дін істері жəне азаматтық қоғам министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Калетаева Д.А. Министром по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 апреля 2018 года № 661
Назначить Калетаева Дархана Амановича Министром по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев