Ғ.Р.Әбдірахымовты Шымкент қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 20 маусымдағы № 704 Жарлығы
Ғабидолла Рахметоллаұлы Əбдірахымов Шымкент қаласының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Абдрахимова Г. Р. акимом города Шымкент
Указ Президента Республики Казахстан от 20 июня 2018 года № 704
Назначить Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича акимом города Шымкент.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев