Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы № 724 Жарлығы
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының əкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсан дағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Павлодар облысының кейбір аудандары:
1) Качир ауданы – Тереңкөл ауданы;
2) Лебяжі ауданы Аққулы ауданы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области
Указ Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Переименовать некоторые районы Павлодарской области:
1) Качирский район в район Тереңкөл;
2) Лебяжинский район в район Аққулы.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев