Н.Б.Ермекбаевты Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 7 тамыздағы № 726 Жарлығы
Нұрлан Байұзақұлы Ермекбаев Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Ермекбаева Н. Б. Министром обороны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 7 августа 2018 года № 726
Назначить Ермекбаева Нурлана Байузаковича Министром обороны Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента – Секретаря Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ