Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 739 Жарлығы
Əсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Астана қаласының əкімі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Исекешева А. О. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2018 года № 739
Назначить Исекешева Асета Орентаевича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности акима города Астана.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев