Б.Т.Сұлтановты Астана қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 741 Жарлығы
Бақыт Тұрлыханұлы Сұлтанов Астана қаласының əкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Султанова Б. Т. акимом города Астаны
Указ Президента Республики Казахстан от 11 сентября 2018 года № 741
Назначить Султанова Бахыта Турлыхановича акимом города Астаны, освободив от должности Министра финансов Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев