Т.М. Жақсылықовты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 752 Жарлығы
Тимур Мекешұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Жаксылыкова Т. М. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 сентября 2018 года № 752
Назначить Жаксылыкова Тимура Мекешевича помощником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев