"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 462 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 25 қыркүйектегі № 754 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 462 Жарлығына (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 13, 87-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен құрылған Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Қоғамдық сананы жаңғырту бағдарламасын іске асыру жөніндегі ұлттық комиссияның құрамына енгізілсін:
Исекешев
Әсет Өрентайұлы
-
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы, төраға,
Әбдірахымов
Ғабидолла Рахметоллаұлы
-
Шымкент қаласының әкімі,
Қожахметов
Асылбек Базарбайұлы
-
"Қазақстанның Азаматтық альянсы" қоғамдық қорының президенті (келісім бойынша),
Мырзахметов
Асқар Исабекұлы
-
Жамбыл облысының әкімі,
Прокопенко
Леонид Андреевич
-
Қазақстан халқы Ассамблеясы хатшылығының меңгерушісі,
Смайылов
Әлихан Асханұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,
Сүлейменов
Тимур Мұратұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі,
Шөкеев
Өмірзақ Естайұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары – Ауыл шаруашылығы министрі;
мына жолдар:
"Әшімбаев
Мәулен Сағатханұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)",
"Кәлетаев
Дархан Аманұлы
-
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша)",
"Сұлтанов Бақыт Тұрлыханұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі",
"Түймебаев
Жансейіт Қансейітұлы
-
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі"
тиісінше мынадай редакцияда жазылсын:
"Әшімбаев
Мәулен Сағатханұлы
-
"Нұр Отан" партиясы Төрағасының бірінші орынбасары (келісім бойынша)",
"Кәлетаев
Дархан Аманұлы
-
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі, төрағаның орынбасары",
"Сұлтанов
Бақыт Тұрлыханұлы
-
Астана қаласының әкімі",
"Түймебаев
Жансейіт Қансейітұлы
-
Түркістан облысының әкімі";
жоғарыда аталған комиссия құрамынан шығарылсын: А.А.Башмаков, М.Б.Бекетаев, С.В.Вишняк, Ә.Р.Жақсыбеков, Н.Б.Ермекбаев, Н.К.Ерімбетов, Н.Жүсіп, Е.З.Қажыбек, У.Қ.Қалижанов, З.И.Касанов, К.Н.Көкірекбаев, М.А.Құл-Мұхаммед, Д.Қ.Мыңбай, Н.М.Оразалин, Ш.А.Пулатов, С.В.Селиверстов, А.Ю.Тараков.

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2017 года № 462 "О Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания при Президенте Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 25 сентября 2018 года № 754.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов
Президента и Правительства
Республики Казахстан
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 апреля 2017 года № 462 "О Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 13, ст. 87) следующие изменения:
ввести в состав Национальной комиссии по реализации программы модернизации общественного сознания при Президенте Республики Казахстан, образованной вышеназванным Указом:
Исекешева Асета Орентаевича
-
Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, председателем,
Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича
-
акима г. Шымкента,
Кожахметова Асылбека Базарбаевича
-
президента общественного фонда "Гражданский альянс Казахстана" (по согласованию),
Мырзахметова Аскара Исабековича
-
акима Жамбылской области,
Прокопенко Леонида Андреевича
-
заведующего Секретариатом Ассамблеи народа Казахстана,
Смаилова Алихана Асхановича
-
Министра финансов Республики Казахстан,
Сулейменова Тимура Муратовича
-
Министра национальной экономики Республики Казахстан,
Шукеева Умирзака Естаевича
-
Заместителя Премьер-Министра - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан;
строки:
"Ашимбаев Маулен Сагатханулы
-
председатель Комитета по международным делам, обороне и безопасности Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)",
"Калетаев Дархан Аманович
-
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)",
"Султанов Бахыт Турлыханович
-
Министр финансов Республики Казахстан",
"Туймебаев Жансеит Кансеитович
-
аким Южно-Казахстанской области"
изложить соответственно в следующей редакции:
"Ашимбаев Маулен Сагатханулы
-
первый заместитель Председателя партии "Нұр Отан" (по согласованию)",
"Калетаев Дархан Аманович
-
Министр общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя",
"Султанов Бахыт Турлыханович
-
аким г. Астаны",
"Туймебаев Жансеит Кансеитович
-
аким Туркестанской области";
вывести из состава вышеназванной комиссии: Башмакова А.А., Бекетаева М.Б., Вишняка С.В., Джаксыбекова А.Р., Ермекбаева Н.Б., Еримбетова Н.К., Жусипа Н., Кажыбека Е.З., Калижанова У.К., Касанова З.И., Кокрекбаева К.Н., Кул-Мухаммеда М.А., Мынбая Д.К., Оразалина Н.М., Пулатова Ш.А., Селиверстова С.В., Таракова А.Ю.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев