Жастар жылын жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 784 Жарлығы.
Жастарды кешенді қолдау мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2019 жыл Жастар жылы деп жариялансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Жастар жылын өткізу бойынша қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев

Об объявлении Года молодежи
Указ Президента Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 784.
В целях комплексной поддержки молодежи ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Объявить 2019 год Годом молодежи.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по проведению Года молодежи.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ