Е.К.Жамаубаевты Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 796 Жарлығы
Ерұлан Кенжебекұлы Жамаубаев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Жамаубаева Е. К. помощником Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2018 года № 796
Назначить Жамаубаева Ерулана Кенжебековича помощником Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев