А.Қ.Жұмағалиевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 809 Жарлығы
Асқар Қуанышұлы Жұмағалиев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Жумагалиева А. К. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 809
Назначить Жумагалиева Аскара Куанышевича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан – Министром оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, освободив от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ