Ж.М.Қасымбекті Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 810 Жарлығы
Жеңіс Махмұдұлы Қасымбек Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Инвестициялар жəне даму министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Касымбека Ж. М. Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 2018 года № 810
Назначить Касымбека Жениса Махмудулы Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, освободив от должности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ