Н.Б.Онжановты Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 21 наурыздағы № 2 Жарлығы
Нұрлан Баймолдаұлы Онжанов Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Онжанова Н. Б. начальником Канцелярии Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2019 года № 2
Назначить Онжанова Нурлана Баймолдаулы начальником Канцелярии Президента Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев