Е.Е.Баттақовты Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 21 наурыздағы № 3 Жарлығы
Ерлан Еркінұлы Баттақов Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы міндеттерін уақытша атқарудан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Баттакова Е. Е. Управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 21 марта 2019 года № 3
Назначить Баттакова Ерлана Еркиновича Управляющим делами Президента Республики Казахстан, освободив от временного исполнения обязанностей Управляющего делами Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев