Б.Ә.Сағынтаевты Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 наурыздағы № 8 Жарлығы
Бақытжан Əбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Сагинтаева Б. А. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 2019 года № 8
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности Государственного секретаря Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев