М.М.Тәжинді Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 наурыздағы № 9 Жарлығы
Марат Мұханбетқазыұлы Тəжин Қазақстан Республикасының Мемлекеттік хатшысы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Тажина М. М. Государственным секретарем Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 24 марта 2019 года № 9
Назначить Тажина Марата Муханбетказиевича Государственным секретарем Республики Казахстан, освободив от должности первого заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. Токаев