Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық қоғамдық сенім кеңесін құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 3 Жарлығы.
Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабы 20) тармақшасына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Ұлттық қоғамдық сенім кеңесі (бұдан əрі – Кеңес) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі бір айлық мерзімде:
1) саяси партиялар, үкіметтік емес ұйымдар көшбасшы ларымен, азаматтық сектор өкілдерімен Кеңесті қалыптастыру жəне оның жұмыс тəртібі мəселелері бойынша консультациялар өткізсін;
2) өткізілген консультациялар қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына Кеңестің құрамы мен Кеңес туралы ережені енгізсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О создании Национального совета общественного доверия при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2019 года № 3.
В соответствии с подпунктом 20) статьи 44 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Создать Национальный совет общественного доверия при Президенте Республики Казахстан (далее – Совет).
2. Администрации Президента Республики Казахстан в месячный срок:
1) провести консультации с лидерами политических партий, неправительственных организаций, представителями гражданского сектора по вопросам формирования Совета и порядка его работы;
2) по итогам проведенных консультаций внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан состав Совета и положение о Совете.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ