Б.Ә.Сағынтаевты Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 6 Жарлығы
Бақытжан Əбдірұлы Сағынтаев Қазақстан Республикасы Президенті Əкімшілігінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Сагинтаева Б. А. Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2019 года № 6
Назначить Сагинтаева Бакытжана Абдировича Руководителем Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ