К.Қ.Мәсімовті Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 7 Жарлығы
Кəрім Қажымқанұлы Мəсімов Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Масимова К. К. Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 июня 2019 года № 7.
Назначить Масимова Карима Кажимкановича Председателем Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ