Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 5 тамыздағы № 88 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) Бас консулдығы ретінде қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Жидда қаласындағы (Сауд Арабиясы Корольдігі) консулдығы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О реорганизации Консульства Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия)
Указ Президента Республики Казахстан от 5 августа 2019 года № 88
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Консульство Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия) путем преобразования в Генеральное консульство Республики Казахстан в городе Джидде (Королевство Саудовская Аравия).
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ