Е.Е.Баттақовты Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 9 Жарлығы
Ерлан Еркінұлы Баттақов Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқарушысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Баттакова Е. Е. Управляющим делами Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 9
Назначить Баттакова Ерлана Еркиновича Управляющим делами Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ