Ғ.Н.Есқалиевті Батыс Қазақстан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 11 Жарлығы
Ғали Нəжімеденұлы Есқалиев Батыс Қазақстан облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Искалиева Г. Н. акимом Западно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 11
Назначить Искалиева Гали Нажмеденовича акимом Западно-Казахстанской области.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ