Г.Н.Әбдіқалықова туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 122 Жарлығы.
Гүлшара Наушақызы Əбдіқалықова басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

Об Абдыкаликовой Г. Н.
Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2019 года № 122
Освободить Абдыкаликову Гульшару Наушаевну от должности Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ