Волонтер жылын жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 26 тамыздағы № 135 Жарлығы.
Волонтерлікті дамыту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. 2020 жыл Волонтер жылы деп жариялансын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Волонтер жылын өткізу бойынша қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

Об объявлении Года волонтера
Указ Президента Республики Казахстан от 26 августа 2019 года № 135.
В целях развития волонтерства ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Объявить 2020 год Годом волонтера.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры по проведению Года волонтера.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ