"Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 7 қыркүйектегі № 205 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 9 қазандағы № 183 Жарлығы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Мемлекеттік бақылау және қадағалау функцияларын реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 7 қыркүйектегі № 205 Жарлығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Осы Жарлықтың қолданысы "Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген ерекшеліктерді ескере отырып, азаматтық және эксперименттік авиация қызметін мемлекеттік бақылау мен қадағалауды жүзеге асыруға қолданылмайды.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қ. Тоқаев

О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года № 205 "Об упорядочении государственных контрольных и надзорных функций"
Указ Президента Республики Казахстан от 9 октября 2019 года № 183
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года № 205 "Об упорядочении государственных контрольных и надзорных функций" следующее дополнение:
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Действие настоящего Указа не распространяется на осуществление государственного контроля и надзора за деятельностью гражданской и экспериментальной авиации с учетом особенностей, предусмотренных Законом Республики Казахстан "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации".".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев