М.С.Әшімбаевті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 214 Жарлығы
Мəулен Сағатханұлы Əшімбаев Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Ашимбаева М. С. первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 214
Назначить Ашимбаева Маулена Сагатханулы первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ