М.Ж.Досмұхамбетовті Атырау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 219 Жарлығы
Махамбет Жолдасқалиұлы Досмұхамбетов Атырау облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Досмухамбетова М. Д. акимом Атырауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 18 декабря 2019 года № 219
Назначить Досмухамбетова Махамбета Джолдасгалиевича акимом Атырауской области.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ