"Дипломаттық дәрежелердi беру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 тамыздағы № 941 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 30 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
"Дипломаттық дәрежелердi беру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 тамыздағы № 941 Жарлығына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Дипломаттық дәрежелердi беру тәртiбi туралы ережені бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 29 тамыздағы № 941 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 28, 309-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Дипломаттық дәрежелерді беру тәртібі туралы ережеде:
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Дипломаттық дәрежелердi беру тиiстi куәлiктердi тапсырумен және қызмет тiзiмiндегi (еңбек кiтапшасындағы) жазбамен расталады. Төтенше және Өкілетті Елші дипломатиялық дәрежесін беру кезінде куәлікпен бірге қосымшаға сәйкес нысандағы "Төтенше және Өкілетті Елші" төсбелгісі беріледі.";
осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2019 жылғы 26 маусымдағы
№ 30 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 29 тамыздағы
№ 941 Жарлығымен бекітілген
Дипломаттық дәрежелерді беру
тәртібі туралы ережеге
қосымша
"Төтенше және Өкілетті Елші" төсбелгісі

О внесении изменения и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года № 941 "Об утверждении Положения о порядке присвоения дипломатических рангов"
Указ Президента Республики Казахстан от 26 июня 2019 года № 30.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 августа 2002 года № 941 "Об утверждении Положения о порядке присвоения дипломатических рангов" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 28, ст. 309) следующие изменение и дополнение:
в Положении о порядке присвоения дипломатических рангов, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Присвоение дипломатических рангов подтверждается выдачей соответствующих свидетельств и записью в послужном списке (трудовой книжке). При присвоении дипломатического ранга Чрезвычайного и Полномочного Посла наряду со свидетельством выдается нагрудной знак "Төтенше және Өкілетті Елші" по форме согласно приложению.";
дополнить приложением согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 июня 2019 года № 30
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о порядке
присвоения
дипломатических рангов,
утвержденному Указом
Президента Республики
Казахстан
от 29 августа 2002 года № 941
Нагрудной знак
"Төтенше және Өкілетті Елші"