Қ.Д. Ысқақовты Қызылорда облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 28 маусымдағы № 39 Жарлығы.
Қуанышбек Досмайылұлы Ысқақов Қызылорда облысының әкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ

О назначении Искакова К. Д. акимом Кызылординской области
Указ Президента Республики Казахстан от 28 июня 2019 года № 39
Назначить Искакова Куанышбека Досмаиловича акимом Кызылординской области.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев