Р.В.Склярды Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 853 Жарлығы
Роман Васильевич Скляр Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Скляра Р.В. Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № 853
Назначить Скляра Романа Васильевича Министром индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ