О.С.Оразалинді Ақтөбе облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 857 Жарлығы
Оңдасын Сейілұлы Оразалин Ақтөбе облысының əкімі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Уразалина О. С. акимом Актюбинской области
Указ Президента Республики Казахстан от 26 февраля 2019 года № 857
Назначить Уразалина Ондасына Сеиловича акимом Актюбинской области, освободив от должности Заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ