Ө.Е.Шөкеевті Түркістан облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 859 Жарлығы
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев Түркістан облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.НАЗАРБАЕВ

О назначении Шукеева У. Е. акимом Туркестанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 26 февраля 2019 года № 859
Назначить Шукеева Умирзака Естаевича акимом Туркестанской области.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ