Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 289 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Алып тасталды – ҚР Президентінің 07.03.2024 № 494 Жарлығымен.
2. "Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 221 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 20, 107-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ алып тасталсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Президентінің 17.11.2020 № 450 Жарлығымен.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право
Указ Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 289.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Исключен Указом Президента РК от 07.03.2024 № 494.
2. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 28 марта 2016 года № 221 "О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 20, ст. 107) следующее изменение:
пункт 1 исключить.
Сноска. В пункт 2 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется Указом Президента РК от 17.11.2020 № 450.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ